- Taylor Swift și iubitul său, Kelce, au asistat împreună la campionatul de tenis de la New York, după ce au urmărit Kansas City Chiefs în prima victorie din sezonul NFL.
- Cuplul a fost surprins într-o lojă pe stadionul Arthur Ashe, alături de Patrick Mahomes și soția acestuia, iar Swift a fost fotografiată savurând un cocktail Honey Deuce.
- Zvonurile despre o posibilă despărțire între Swift și Kelce au fost negate de reprezentanții acestuia, în timp ce cei doi continuă relația începută în iulie 2023.
Taylor Swift a participat la campionatul de tenis de la New York împreună cu iubitul său Kelce, la patru zile după ce i-a urmărit pe Kansas City Chiefs deschizându-și sezonul NFL cu o victorie, scrie The Standard.
Cântăreața a purtat o rochie roșie și albă în carouri pentru meci, iar Kelce a optat pentru o cămașă albă și un pulover, părând îmbrăcat corespunzător pentru Wimbledon.
Cuplul a stat într-o lojă pe stadionul Arthur Ashe, alături de…



