Kelly Osbourne a făcut declarații după moartea lui Ozzy Osbourne

  • Ozzy Osbourne a fost un pionier al heavy metal-ului, iar relația strânsă dintre el și fiica sa Kelly a fost evidențiată prin multiple colaborări.
  • Familia Osbourne a anunțat oficial decesul lui Ozzy, menționând că a fost înconjurat de familie și iubire.
  • Ozzy suferea de probleme de sănătate, inclusiv Parkinson.

Kelly Osbourne spune că și-a pierdut „cel mai bun prieten” în urma morții tatălui ei, Ozzy Osbourne. Pionierul heavy metal-ului a murit marți, la vârsta de 76 de ani, scrie BBC.

Ozzy a murit la doar câteva săptămâni după ce a cântat alături de Black Sabbath la un mare concert de adio în orașul său natal, Birmingham. Concertul a fost deosebit de emoționant pentru fiica sa, Kelly, care s-a logodit în culise cu partenerul ei de lungă durată, Sid Wilson, din trupa Slipknot.

Mulți membri ai familiei au fost la Villa Park pentru a-l susține pe așa-numitul Prinț al Întunericului în ceea ce s-a dovedit a fi ultima sa reprezentație. Muzicieni…

Citeşte mai mult

admin

admin

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Citește și

Cele mai populare