Secundul de la UTA Arad îl cere pe Mircea Rednic mai repede la echipă, după înfrângerea cu Sepsi

Blestemul celor de la UTA Arad la Sfântu Gheorghe contiună. Arădenii rămân fără gol marcat în 5 partide în SuperLigă și sunt la al doilea meci pierdut în prelungiri pe noua arenă din Covasna, după cea din play-outul ediției de campionat 2021-2022, când pe bancă se afla Ionuț Badea.

Aganovic a marcat direct dintr-o lovitură liberă de la 22 de metri în cel de-al treilea minut de prelungire. Meciul s-a reluat de la mijlocul terenului, Freitas a pasat lung, Ninaj a lăsat mingea să treacă, dar Stahl a reluat pe lângă poartă din poziție de unu la unu cu Niczuly.

Secundul de la UTA Arad îl cere pe Mircea Rednic mai repede la echipă. „Îmi pare foarte rău pentru suporterii care au venit, pentru oamenii din Arad”

Au fost faze ce au încercat din nou inima lui Mircea Rednic, antrenorul UTA-ei aflându-se la Arad, în fața televizorului tocmai pentru că suferise un infarct în timpul meciului cu FCSB și a trebuit fi operat. Despre partida din această…

Citeşte mai mult

admin

admin

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Citește și

Cele mai populare