Primele declarații făcute de Gheorghe Hagi după victoria Simonei Halep la TAS. „Există și oameni răi. Binele bate răul”

Gheorghe Hagi a făcut miercuri primele declarații după victorie Simonei Halep de marți de la TAS. „Bințe a învins încă o data”, spune Hagi

„Binînțeles, o victorie mare, a ei în primul rând. Este o victorie pentru ea, și pentru oamenii ei, care au ajutat-o să-i convingă pe cei de la TAS de corectitudinea ei.

Să vină să înceapă din nou treaba, să vină să joace.

Am vorbit cu tatăl ei (…) important este că ea a câștigat această bătălie, această luptă. Merită felicitări și multă bafta în continuare.

În lumea asta, există și oameni răi. S-a dovedit încă o dată că binele bate răul”, a declarat Gheorghe Hagi miercuri într-o conferință de presă.

Citeşte mai mult

admin

admin

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Citește și

Cele mai populare