Unul dintre oficialii de la FCSB a dezvăluit strategia pe care o adoptă campioana en-titre pentru a aduce întăriri în iarnă.
FCSB are un început dezastruos de sezon și pare că lucrurile nu se îmbunătățesc nici pe final de an. Remiza cu Petrolul i-a pus serios pe gânduri pe oficialii roș-albaștrilor. E nevoie urgent de soluții în toate compartimentele, iar în decembrie se pot face primele mutări. Mihai Stoica a anunțat că a început discuțiile cu mai mulți jucători care intră în ultimele șase luni de contract.
Primele mutări pregătite de FCSB în mercato de iarnă: „Avem nevoie”
Gigi Becali a anunțat încă de acum câteva săptămâni că vrea să facă 4-5 mutări în iarnă. Lucrurile nu merg deloc bine la FCSB și campioana en-titre riscă să nu prindă play-off-ul.



