Nagelsmann i-a „tăiat”-o moderatorului în timpul interviului TV după Germania – Ecuador 1-2: „E o prostie”

Nemții au terminat Grupa E pe primul loc, chiar dacă Germania – Ecuador a fost 1-2. Nervos, Nagelsmann i-a „tăiat”-o moderatorului în timpul interviului TV.

Reputatul jurnalist german Johannes Kerner a reușit să-l enerveze pe Nagelsmann, când l-a întrebat dacă jucătorii și-au pierdut motivația știind că oricum vor termina pe primul loc.

Deranjat de o întrebare în timpul interviului TV, Nagelsmann i-a „tăiat”-o moderatorului după Germania – Ecuador 1-2

De patru ori campioană mondială, Germania și-a asigurat calificarea în 16-imile de finală de pe primul loc al Grupei E, încă înaintea ultimei runde.

Citeşte mai mult

admin

admin

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Citește și

Cele mai populare